Ułatwienia dostępu

Oferta pracy – Specjalista/Specjalistka ds. dywersyfikacji przychodów i promocji

KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

Oferta pracy na Kaszubskim Uniwersytecie Ludowym

Specjalista/Specjalistka
ds. dywersyfikacji przychodów i promocji

Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy poszukuje osoby na stanowisko
Specjalista/Specjalistka ds. dywersyfikacji przychodów i promocji
Miejsce pracy: praca hybrydowa, w tym biuro w Wieżycy

ZAKRES ZADAŃ: Dywersyfikacja przychodów – Wejście KUL w finansowanie społecznościowe (crowdfunding):

  • analiza i wybór platformy crowdfundingowej (pod kątem warunków finansowych, rozpoznawalności wśród grupy docelowej KUL);
  • opracowanie merytorycznej oferty dla wspierających miesięcznie oraz wspierających realizację konkretnych wydarzeń/przedsięwzięć;
  • nadzór nad dostosowaniem strony www umożliwiających Użytkownikom strony kul.org.pl skorzystanie z możliwości wsparcia finansowego KUL lub wspierania organizacji danego wydarzenia.

 Promocja marki KUL w oparciu o zapisy dokumentu „Założenia strategii budowy marki KUL”

  • przygotowanie celu, odbiorców oraz zawartości merytorycznej do produkcji gadżetów i materiałów promujących markę edukacyjną KUL;
  • opracowanie ofert zajęć i wydarzeń w KUL w spójności i integralności graficznej;
  • opracowanie oferty współpracy dla organizacji realizujących działania z i na rzecz organizacji pozarządowych, czyli tzw. „Strategicznych sponsorów” działań edukacyjnych KUL;
  • opracowanie komunikatów prasowych z działań KUL na potrzeby mediów, portalu kul.org.pl, a także mediów społecznościowych.

KRYTERIA REKRUTACJI:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę/umowę zlecenie;
  • rozwój zawodowy w kreatywnym, ciekawym i profesjonalnym zespole, współudział w tworzeniu i realizacji programów edukacyjnych i kulturalnych placówki, a także dużą samodzielność działania;
  • zespół ludzi pozytywnie zakręconych z „otwartą głową” służący wsparciem;
  • elastyczny czas pracy;
  • pracę w systemie hybrydowym;

Kandydatów i kandydatki na stanowisko Specjalista/ka ds. dywersyfikacji przychodów i promocji prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz Klauzulą informacyjną RODO na poniższy formularz rekrutacyjny w terminie do dnia 11 lipca 2023 (w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, jakiego dotyczy rekrutacja).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Rekrutacja będzie miała dwa etapy: analiza nadesłanych CV oraz rozmowa z kandydatką/kandydatem.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W celu wypełnienia wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w dokumentach rekrutacyjnych (CV) prosimy zamieścić klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wymagana treść klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kaszubski Uniwersytet Ludowy (dalej: KUL)– z siedzibą w Wieżycy, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych zawartych w Pana/Pani aplikacji jest dobrowolne, jednak jeżeli nie wyrazi Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie będziemy mogli przeprowadzić rekrutacji z Pana/Pani udziałem.

Masz pytanie? – Zadzwoń! Tel: 603 991 705